Aktualny cennik przesyłek kurierskich jest następujący:

a) 16 zł płatne przelewem
b) 17 zł w przypadku opcji dostawy „Za pobraniem”
 
DOSTAWA POWYŻEJ 250 zł GRATIS

Formę płatności wybieramy w „Koszyku”, gdzie oprócz podsumowania wybranych zakupów znajdują się formy płatności do wyboru. W tym miejscu można wybrać najbardziej komfortową dla Państwa formę płatności.

Należność za zamówione towary mogą Państwo regulować na następujące sposoby:

a) Płatność przy odbiorze (za pobraniem)- zapłata następuje w momencie dostarczenia przesyłki przez kuriera
b) Płatność przy odbiorze w sklepie detalicznym, który wybiorą Państwo na miejsce dostawy towaru. W takim przypadku zapłata następuje w gotówce bądź przy wykorzystaniu karty płatniczej w siedzibie sklepu
c) Przelewem na konto bankowe sklepu przy wyborze opcji przesyłka kurierska- "płatność z góry". W tytule przelewu prosimy podać: numer zamówienia, imię i nazwisko lub nazwę firmy.
d) Za pomocą płatności on-line, rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl i odbywa się poprzez przekierowanie do tego serwisu. Po autoryzacji płatności on-line zamówienie zostanie przyjęte do realizacji. W razie anulowania płatności on-line przez system, Megapunkt zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia.
 
 
Płatności przelewem prosimy dokonywać dopiero w po otrzymaniu wiadomości e-mailowej zawierającej numer konta oraz potwierdzającej zamówienie celem uniknięcia ewentualnych komplikacji związanych z zamówieniami, których realizacja okaże się niemożliwa.
Ładowanie....