Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, mogą Państwo zrezygnować z towaru kupionego w naszym Sklepie internetowym bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, ani nie został w żaden sposób zniszczony i znajduje się w oryginalnym opakowaniu. O czternastodniowym terminie zwrotu towaru decyduje data stempla pocztowego.

Zwracany towar należy odesłać na koszt kupującego razem z otrzymanym wraz z nim paragonem lub fakturą VAT. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy, swoje dane personalne, oraz numer konta bankowego, na które przelana ma zostać należność.

W razie skorzystania z tego uprawnienia mogą zwrócić Państwo towar na swój koszt do sklepu na adres:

Megapunkt 500
ul. Mrozowa 9
31-752 Kraków
 
Prosimy nie wysyłać towaru korzystając z formy "za pobraniem". Towar wysłany w ten sposób nie zostanie odebrany przez sprzedawcę.

W przypadku nie dopełnienia któregoś z powyższych warunków Sklep zastrzega sobie prawo nie przyjęcia przesyłki zwrotnej lub zarzutu bezskuteczności wobec odstąpienia od umowy.

Pieniądze stanowiące równowartość zakupionych towarów zostaną Państwu zwrócone w ciągu 14 dni roboczych od momentu otrzymania przez nas przesyłki zwrotnej przelewem bankowym na konto wskazane przez Państwa w piśmie. Koszt dostawy i odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

POBIERZ FORMULARZ ZWROTU

Ładowanie....