W naszym Sklepie oferujemy Państwu możliwość złożenia Specjalnego Zamówienia na produkty, których nie oferujemy w regularnej sprzedaży. Jeżeli poszukujecie Państwo konkretnego produktu lub potrzebujecie pomocy w jego znalezieniu polecamy pomoc naszych specjalistów!

 

ZAMÓWIENIA SPECJALNE SKŁADANE W SKLEPIE INTERNETOWYM

Dokonanie zamówienia specjalnego jest możliwe po wcześniejszej konsultacji drogą e-mailową z obsługą sklepu dotyczącą konkretnego produktu, jego ilości oraz ewentualnej możliwości sprowadzenia go specjalnie na Państwa życzenie. 

 

Warunki realizacji Zamówień Specjalnych są każdorazowo ustalane z klientem indywidualnie. Podobnie termin dostawy- ustalany dla każdego zamówienia w sposób oddzielny- jest zależny od dostępności konkretnego produktu w magazynach producenta. Po ustaleniu wszelkich szczegółów zamówienia jego realizacja rozpocznie się dopiero po dokonaniu przedpłaty na rachunek bankowy Sklepu.

 

ZAMÓWIENIA SPECJALNE SKŁADANE W SKLEPACH STACJONARNYCH


Zaliczka w wysokości 29% wartości zamówienia zostaje zaliczona na koszt zamówienia w momencie odbioru towaru. W sytuacji, gdy klient odmawia odebrania zamówionego towaru zaliczka ulega przepadkowi. 

Tak zamówiony towar można odebrać wyłącznie w wybranym przez siebie sklepie detalicznym na terenie całego kraju. Produkt sprowadzony na Państwa życzenie nie podlega zwrotowi. Prawa wynikające z przepisów o gwarancji i rękojmi pozostają bez zmian.

Wszelkie pytania dotyczące Zamówień Specjalnych należy kierować na adres e-mailowy Sklepu: kontakt@megapunkt.pl 

Prosimy także o dokładne zapoznanie się z §9 Regulaminu.

Ładowanie....