obrazek

"Sam Walton mawiał, że wysokie oczekiwania są kluczem do wszystkiego. Każdego dnia od ponad 20 lat staramy się spełniać oczekiwania klientów tak, by poszerzać ofertę o produkty najwyższej jakości oraz dbać o Państwa zadowolenie. A ponieważ "wszystko można robić lepiej, niż robi się dzisiaj" na każdym kroku staramy się przedstawiać naszym klientom ciekawą i bogatą ofertę znakomitej jakości wyrobów dla domu i kuchni. Importując wyroby z całego świata dbamy o właściwy dobór towaru pod względem estetyki, funkcjonalności i niezawodności.
Profesjonalizm, uprzejmość, zaangażowanie oraz niezawodność to cechy, które przyświecają naszym celom każdego dnia!"

Jacek, Prezes Megapunkt

obrazek

O nas

Marka MEGAPUNKT zaistniała na polskim rynku w 1992 roku. Początkowo była to sieć kilkudziesięciu małych ośmiokątnych stoisk z zielonym daszkiem, gdzie na powierzchni 5m2 sprzedawaliśmy nowinki dla domu i kuchni z praktycznymi pokazami ich użytkowania. Jednak dla nas czas nie stoi w miejscu. Wraz ze wzrostem oczekiwań klientów zmienił się obraz polskiego handlu detalicznego a tym samym wzrosła oferta dobrych towarów. Pragnąc spełnić te oczekiwania udało nam się rozwinąć w ogólnopolską sieć sklepów z eleganckim, markowym wyposażeniem kuchni i domu. Od czasu powstania aż do dnia dzisiejszego firma MEGAPUNKT rozwinęła się w ogólnopolską sieć sklepów działającą już w kilkudziesięciu miastach całej Polski specjalizujących się w sprzedaży markowych artykułów dla domu i kuchni. Nasza sieć jest kojarzona przez klientów z produktami wysokiej jakości oraz miłą i profesjonalną obsługą.

Oferta MEGAPUNKTU opiera się o doskonałej jakości produkty wielu firm z całego świata. Są to między innymi wyroby oferowane przez niemieckie SKK Kuchen, Cole & Mason z Anglii oraz japońskie KAI Corporation. Ponadto w naszych sklepach możecie znaleźć Państwo bogatą ofertę towarów kupowanych w Polsce od bezpośrednich przedstawicieli solidnych i cenionych firm takich jak: Victorinox, Brabantia, Carl Schmidt Sohn, Erbe Solingen, Grunwerg, Made in Japan oraz wiele innych. Ostatnio dołączyły do naszej oferty szwajcarskie produkty marki Zyliss oraz niemieckie naczynia marki Zwilling.

Nasza misja

Od kilku lat wspieramy sprzedaż prowadzoną przez sklepy detaliczne poprzez sklep internetowy megapunkt.pl. Sprzedaż naszych produktów przez Internet pozwala nam realizować dostawy do Państwa maksymalnie szybko, dostosowując się do wielu potrzeb pozwalając zaoszczędzić cenny czas. W sklepie internetowym oferujemy między innymi artykuły, które sprawią, że gotowanie stanie się łatwe, pieczenie przyjemne a smażenie lekkie. Możecie także składać Państwo zamówienia na takie kategorie produktów jak noże, sztućce, wyroby szklane, ceramika, młynki do soli i pieprzu, rozmaite akcesoria do przyrządzania kawy i herbaty oraz wiele innych. Oferowane przez nas produkty to także doskonałe pomysły na eleganckie i przydatne prezenty. Na każdym kroku staramy się, by paleta oferowanych przez nas artykułów była jak największa, dlatego na bieżąco obserwujemy światowe tendencje w branży, uwzględniając jednocześnie sugestie klientów. W efekcie, zawsze możemy przedstawić Państwu bogatą i interesującą ofertę profesjonalnych, sprawdzonych produktów o wyjątkowych zaletach użytkowych i wizualnych.obrazek

Jak naszą firmę postrzegaja pracownicy?

"Jestem jednym z pierwszych pracowników firmy Megapunkt w Krakowie. Brałam udział w otwarciu każdego sklepu w tym mieście i w rekrutacji oraz szkoleniu niemal każdego sprzedawcy na terenie Małopolski. Muszę uczciwie przyznać, że przez kilka ostatnich lat zmienił się asortyment sklepu, zmienili się pracownicy, ale nasze priorytety pozostały te same. Wciąż najważniejsza jest dla nas wiedza o sprzedawanych produktach i życzliwy sposób przekazywania jej klientom. Nie bagatelizujemy żadnego Państwa zapytania. Jeśli nie znamy jakiejś odpowiedzi, to sprawą nadrzędną jest dla nas jej zdobycie. Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze, a każda Państwa potrzeba jest istotna. Dzień po dniu, ja i mój zespół pracujemy i będziemy pracować, aby sprostać Państwa oczekiwaniom."
Magda - kierownik sklepu Megapunkt w Galerii Krakowskiej

Magda kierownik sklepu Megapunkt w Galerii Krakowskiej

"Z Megapunkt jestem związana od półtora roku i nie wyobrażam sobie pracować w innym miejscu. Do moich obowiązków należy dbałość o stronę internetową, szybką wysyłkę zamówień oraz dobór nowości i promocji oferowanych w naszej sieci. Czego nauczyłam się będąc w zespole Megapunkt? Przede wszystkim dbałości o jakość oferowanych produktów oraz zaangażowanie w kontaktach z klientem. Mój ulubiony produkt w naszej sieci? Kubek termiczny Niekapek Zest for Life w kolorze różowym:) Nie ma dnia, żeby nie stał na moim biurku z ciepłą zielona herbatą i nie budził we mnie zachwytu swoim uroczym malinowym odcieniem! :)"
Eliza - Specjalista ds. sprzedaży wysyłkowej w Krakowie

Eliza Specjalista ds. sprzedaży wysyłkowej w Krakowie

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszych sklepów i na stronę internetową.
Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie!

Życzymy udanych zakupów!

ZESPÓŁ MEGAPUNKTŁadowanie....